2022

          

7 грудня 2022 року відбулася зустріч із виконуючою обов’язки завідувачки лабораторії молочного скотарства Інституту свинарства і АПВ НААН, кандидатом сільськогосподарських наук Аллою Хоценко. Були обговорені такі питання як, стан галузі молочного скотарства, підвищення якості отриманої продукції та прогресивні технології утримання молочних корів.

          

16 листопада 2022 року відбулася зустріч студентів-бакалаврів спеціальності «Біотехнологія» з радником дирекції Інституту свинарства і АПВ НААН, доктором сільськогосподарських наук, професором, членом-кореспондентом НААН Волощуком Василем Михайловичем. Під час зустрічі було обговорено багато цікавих тем щодо особливостей виробництва свинини в Україні та світі, інноваційних підходів у свинарстві, м’ясні якості свиней вітчизняної та зарубіжної селекції.

          

12 жовтня 2022 року відбулася зустріч студентів-бакалаврів спеціальності «Біотехнологія» із хіміком фізико-хімічної лабораторії на фармацевтичному заводі  ПрАТ «Індар» Анною Панченко, колишньою випускницею ПУЕТ спеціальності «Біотехнологія» у 2018 році. Вона розповіла, що ПрАТ «Індар» – це  підприємство з повним технологічним циклом виробництва генно-інженерних інсулінів – від субстанції до готових лікарських форм. Робота хіміка полягає у перевірці вхідної сировини та готової продукції за фізико-хімічними показниками, також проводиться контроль стабільності лікарських засобів та контроль при валідації технологічного процесу.

          

З вересня 2022 року студенти другого курсу спеціальності «Біотехнологія» приступили до навчання за дуальною формою в Інституті свинарства і АПВ НААН. Договір про співпрацю щодо організації здобуття вищої освіти  за дуальною формою між ВНЗ Укоопспілки «ПУЕТ» та  Інститутом свинарства і АПВ НААН був укладений керуючись потребою в діловому співробітництві для вирішення актуальних питань науково-практичної підготовки фахівців, та враховуючи необхідність інтеграції навчального процесу з виробництвом, впровадження в навчальний процес сучасного досвіду роботи в ринкових умовах та забезпечення практичної підготовки студентів.

          

22 вересня 2022 року викладачі кафедри товарознавства, біотехнології, експертизи та митної справи доценти Людмила Флока та Наталія Офіленко студенти-біотехнологи долучилися до Всеукраїнської науково-практичної інтернет-конференції «Селекційні аспекти збереження та поліпшення генофонду тварин України».

На конференції були представлені наступні доповіді:

          

16 вересня 2022 року викладачі кафедри товарознавства, біотехнології, експертизи та митної справи доценти Наталія Офіленко і Людмила Флока та старші викладачі Надія Гнітій і Зоя Рачинська долучилися до дистанційного семінару-навчання, що проводив Інститут свинарства і АПВ НААН для працівників ДП «ДГ «ім. 9 січня» щодо актуальних питань виробництва свинини. Спікерами були: професор, доктор сільськогосподарських наук, провідний науковий співробітник лабораторії інноваційних технологій та експериментальних тваринницьких об’єктів Іванов Володимир Олександрович, завідуючий лабораторією годівлі Зінов’єв Сергій Георгійович, завідуюча лабораторією фізіології відтворення Лобченко Світлана Федорівна.

          

10 червня 2022 року студенти спеціальності «Біотехнологія» зустрілися із нашою колишньою випускницею, а зараз техніком-технологом ПрАТ «Фірма «Полтавпиво» Інною Федченко. Студенти дізналися багато цікавого про особливості виробництва пива, новітні біотехнологічні методи, що застосовуються при виробництві пива, а також інноваційні рецептури та нетрадиційну сировину у пивоварінні.

          

18 травня 2022 року відбулася зустріч студентів-бакалаврів спеціальності «Біотехнологія» із фармацевтичним представником ТОВ «ФК Салютаріс», колишнім нашим випускником (спеціальність «Біотехнологія», 2017р.) Олександром Мухою. Студенти дізналися багато цікавого про світове виробництво фармацевтичних препаратів та  інноваційні методики, що застосовуються в фармацевтиці.

          

20 квітня 2022 року студенти 4-го курсу спеціальності «Біотехнологія» зустрілися із радником дирекції Інституту свинарства і АПВ НААН, доктором сільськогосподарських наук, професором, членом-кореспондентом НААН Волощуком Василем Михайловичем. Студенти під час зустрічі дізналися про інноваційні технології виробництво яловичини та застосування новітніх методів біотехнології у м’ясному виробництві.

          

17 лютого 2022 року студенти спеціальності «Біотехнологія» разом із доцентом кафедри товарознавства, біотехнології, експертизи та митної справи Юрієм Бургу відвідали Інститут свинарства і АПВ НААН.  Головний науковий співробітник лабораторії селекції, доктор сільськогосподарських наук, професор, академік НААН Рибалко Валентин Павлович розповів про стан та розвиток галузі м’ясної промисловості в Україні та світі.