2018

          

18 грудня 2018 р. для студентів 3-го курсу спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерії» на базі Інституту свинарства і АПВ НААН України, було проведено виїзне заняття з «Загальної біотехнології».

Завідувач відділу фізіології та здоров’я тварин, доктор сільськогосподарських наук, старший науковий співробітник Почерняєв К.Ф. розповів про використання ДНК-технологій для експертизи продовольчих товарів та методи визначення вмісту генно-модифікованих організмів, про використання трансгенних рослин при виробництві харчових продуктів, можливі проблеми впливу ГМО на здоров'я людей.

          

10 квітня 2018 року студенти групи БТ-31, напрямку підготовки «Біотехнологія», разом з доцентом кафедри Усенко С.О. відвідали з екскурсією Полтавський науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України.

Студенти ознайомилися з роботою сектору біологічних досліджень, дізналися про методи встановлення наявності крові, слини, сперми під час проведення судової імунологічної експертизи. Навчилися  визначати концентрацію білку в екстракті крові за пробою Геллера.