ФУНКЦІОНАЛЬНА ЕФЕКТИВНІСТЬ БАТОНЧИКІВ ВИСІВКОВИХ «СПОРТ СЛІМ» ДЛЯ ОСІБ, ЯКІ КОНТРОЛЮЮТЬ ВАГУ ТІЛА

Н. В. Притульська, Н. В. Вдовенко, Г. І. Сєногонова

Анотація


Мета статті полягає у вивченні функціональної ефективності продукту для
спеціального дієтичного споживання – батончика висівкового «Спорт слім» для осіб, які контролюють вагу тіла, задля визначення впливу курсового застосування висівкового батончика на контроль ваги тіла, працездатність і перебіг відновних процесів в організмі спортсменів.

Методика дослідження. Для вивчення впливу курсового застосування «Спорт слім» були використані антропометричні, педагогічні, фізіологічні, психофізіологічні та біохімічні методи досліджень. Результати. У результаті проведених досліджень установлено, що курсове споживання батончика «Спорт слім» вплинуло на вагу та композиційний склад тіла спортсменів, знизилась вага тіла та процент жиру в організмі, споживання батончика вплинуло на прискорення процесів відновлення в організмі та підвищення коефіцієнта оперативного мислення.

Висновки. Курсове споживання висівкового батончика «Cпорт слім» може бути рекомендовано до використання у процесі підготовки кваліфікованих спортсменів для корекції добового раціону з метою контролю ваги тіла, прискорення процесів відновлення, підвищення ефективності тренувальної і змагальної діяльності.

Ключові слова: батончик висівковий, композиційний склад тіла, фізичне навантаження, процес відновлення, імпедансометрія.


Посилання

  • Поки немає зовнішніх посилань.